MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)

SM, 80km, 1.25G (pár).... více
Běžná cena: 3 238  (-38%)
Do 2 dnů
1 993 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1017146
EAN: 1017146
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: MikroTik
Popis a parametry

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)

MikroTik S-4554LC80D

S-4554LC80D je prodáváno jako pár single mode WDM modulů s Gigabitovou rychlostí, jedním LC konektorem na každé straně a to na vzdálenost až 80km. Vlnové délky modulů jsou 1490 / 1550nm a 1550 / 1490nm

Technické specifikace:

Kód produktu S-4554LC80D
Rychlost 1.25G
Vlnová délka 1490 / 1550, 1550 / 1490
Vid Jednovidový (SM - Single Mode)
Max. vzdálenost spoje 80km
Konektor LC
Formát SFP

Užitečné odkazy:


.
ParametryPorovnání
Typ vlákna
Singlemode
Technologie SFP Modulu
1000 Mbps
Rozhraní modulu
SFP/miniGBIC

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Taran s.r.o.
17. listopadu 1047/10
77200 Olomouc
Česká Republika
IČO: 25836692
DIČ: CZ25836692
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay