DELL PC Pro Slim Essential QVS1260/180W/U5-225/16GB/1TSSD/Intel UHD/WLAN/Kb/Mouse/W11 Pro/3Y PS NBD
Popis a parametry
Technické parametre
| 180W Chassis for Dell Pro Slim Essential QVS1260 |
| Intel® Core™ Ultra 5 225 (20 MB cache, 10 cores, 10 threads, up to 4.9 GHz, 65W) |
| 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s |
| 1 TB, M.2, PCIe NVMe, SSD |
| No Additional Hard Drive |
| Intel® UHD Graphics |
USB 3.2
3.5mm Jack