CHIEFTEC skříň Compact Series/mini ITX, IX-01B-120W, Black, 120W adaptér CDP-120ITX)
Integrovaný zdroj; Provedení skříně:Mini ITX; Výkon zdroje (W):120; Barva skříně:Černá; Počet pozic 5.25":1; Počet pozic 3.5" (HDD):1; Počet pozic 2.5" (SSD):1; Bočnice:Plná; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel.... více
Běžná cena: 2 142  (-21%)
5 dní
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1022436
EAN: 1022436
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Chieftec
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Provedení skříně
Mini ITX
Barva skříně
Černá
Počet pozic 5.25"
1
Počet pozic 3.5" (HDD)
1
Počet pozic 2.5" (SSD)
Vybavení PC skříně
Přední Audio panel
Vybavení PC skříně
Přední USB panel
Bočnice
Plná
Podsvícení
bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
120
Integrovaný zdroj
Ano