ACER NTB Nitro 18 AI (AN18-61-R39R),R AI 9 365,18"WQXGA,32GB,1TB SSD,RTX 5070 Ti,Linux,Black
ACER NTB Nitro 18 AI (AN18-61-R39R)
Part Number: NH.QYFEC.001
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen AI 9 365
Rychlost procesoru: 2,0 GHz
Počet jader: 10
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 18"
Rozlišení displeje: WQXGA 2560x1600
Typ displeje: Anti-Glare
Poměr stran: 16:10
Obnovovací frekvence: 165 Hz
Jas: 300 nits
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD
Síť a komunikace
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x USB Type-C port
1x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen2
1x USB 2.0
HDMI 2.1
RJ-45
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only)
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Chlazení: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 90 Whrs
Počet článků: 4
Popis napájení
230W 5.5mm AC Adapter PCR50%