ACER NTB Aspire Vero 14 (AV14-52P-387N),i3 1315U,14"FHD,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Gray
ACER NTB Aspire Vero 14 (AV14-52P-387N)
Part Number: NX.KJSEC.002
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core i3 1315U
Rychlost procesoru: 1,2 GHz
Počet jader: 6
Zobrazení a grafika
Grafická karta: Intel Graphics
Velikost obrazovky: 14"
Technologie obrazovky displeje: IPS
Typ displeje: Matný
Dotykový displej: Ne
Režim obrazovky: FHD
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1080
Poměr stran: 16:9
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: LPDDR4X Memory On Board + N/A
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N/A
Síť a komunikace
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO CNVi: Ano
Bluetooth 5.1: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen1
USB Type-C port
HDMI 2.1
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Přední kamera: Ano
Mikrofon: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Podsvícená klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ano
Touchpad: Ano
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Informace o baterii
Počet článků baterie: 3 články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 50Wh
Popis napájení
65W 3mm AC Adapter
Fyzické charakteristiky
Barva: Cobblestone Gray
Rozměry (ŠxHxV): 328,67 x 223,57 x 17,9 mm