ACER NTB Aspire Go Spin 14 (AGSP14-31PT-33QY)
PN: NX.J3UEC.002
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core 3 processor N355
Rychlost procesoru: 3,9 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Grafická karta: Intel Graphics
Velikost obrazovky: 14"
Technologie obrazovky displeje: IPS
Typ displeje: Lesklý
Dotykový displej: Ano
Režim obrazovky: WUXGA
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1200
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: LPDDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe Gen3 NVMe SSD PM4
Síť a komunikace
Wifi 6 802.11AX: Ano
Bluetooth 5.1: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen 1 port
1x HDMI port
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Camera with 2Mic.: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ne
Touchpad: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 3-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 53Wh
Popis napájení
65W USB Type-C AC Adapter PCR50%_TCO9.0