ACER NTB Aspire Go 16 (AG16-71P-50AK),Core 5 120U,16"WUXGA,32GB,1TB SSD,Intel Graphics,W11H,Silver
ACER NTB Aspire Go 16 (AG16-71P-50AK)
Part Number: NX.JTGEC.00H
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core 5 processor 120U
Rychlost procesoru: 1,4 GHz
Počet jader: 10
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WUXGA 1920x1200
Poměr stran: 16:10
Typ displeje: Anti-Glare
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Jas: 300 nits
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: Intel Graphics
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N/A
Síť a komunikace
Wifi 6 802.11AX 2x2 MU-MIMO ICPS: Ano
Bluetooth verze v5.0: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C™ port
2x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
3.5mm Combo Audio Jack
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 53 Whrs
Počet článků: 3
Popis napájení
Bez Adaptéru – použijte 65W USB Type-C AC Adapter