ACER NTB Aspire 16 (A16-71M-56X9),Ultra 5 125H,16" 1920x1200,16GB,512GB SSD,Arc,Linux,Steel Gray
ACER Aspire 16 (A16-71M-56X9)
Part Number: NX.JELEC.002
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 5 processor 125H
Rychlost procesoru: 3,3 GHz
Počet jader: 14
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WUXGA 1920x1200
Typ displeje: Glare
Jas: 300nits
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: Intel Arc Graphics
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4
Síť a komunikace
WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Ano
Bluetooth verze v5.3: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen1
2x USB Type-C port supporting: USB4 40Gbps / Display port over USB-C / Thunderbolt 4 / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 100 W
HDMI 2.1
RJ-45
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only)
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ano
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 65 Whrs
Popis napájení
NO Adapter (use 100W USB Type-C AC Adapter)