ACER NTB Aspire 14 AI (A14-I71M-55XP),Ultra 5 325,14"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Silver
ACER NTB Aspire 14 AI (A14-I71M-55XP)
Part Number: NX.JYHEC.005
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 5 processor 325
Rychlost procesoru: 2,1 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Grafická karta: Intel Graphics
Velikost obrazovky: 14"
Typ obrazovky: LCD
Technologie obrazovky displeje: Matný
Režim obrazovky: WUXGA
Technologie podsvícení: IPS
Rozlišení obrazovky: 1920x1200
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: LPDDR5X Memory On Board + N/A
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N/A
Síť a komunikace
Wifi 6E Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO CNVi: Ano
Bluetooth v5.2: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
FHD USB Camera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 3-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 65Wh
Popis napájení
Bez Adaptéru – Použijte 100W USB Type-C AC Adapter