Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125, LC/PC-LC/PC, 10m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -50dB (G2+), OEM ZCO

Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.... více
Běžná cena: 1 309  (-73%)
Na dotaz
357 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 726048
Záruka: 99 Doživotní
Popis a parametry

Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125, LC/PC-LC/PC, 10m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -50dB (G2+), OEM ZCO

Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125, LC/PC-LC/PC, 10m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -50dB (G2+), OEM ZCO.
ParametryPorovnání
Typ příslušenství
Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125, LC/PC-LC/PC, 10m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -50dB (G2+), OEM ZCO

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Taran s.r.o.
17. listopadu 1047/10
77200 Olomouc
Česká Republika
IČO: 25836692
DIČ: CZ25836692