Cisco GLC-LH-SMD-RF, SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km, REFRESH

SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km, REFRESH.... více
Běžná cena: 17 371  (-84%)
Skladem 1 ks
2 743 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 839453
EAN: 882658546334
Záruka: 12 Měsíc(ů)
Výrobce: Cisco
Popis a parametry

Cisco GLC-LH-SMD-RF, SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km, REFRESH

Cisco GLC-LH-SMD= Gigabit Ethernet LX SFP Transceiver REFRESH

Jedná se o produkt z programu REFRESH (-RF). V rámci tohoto programu jsou nabízena opravená zařízení, případně zařízení z kvartálových rotací. REFRESH zařízení disponují stejnými funkcemi, podporou a zárukou, jako zařízení zcela nová.

1000BASE-LX/LH single-mode/multi-mode transceiver, dosah až 550m (MultiMode) resp. 10km (SingleMode)

Technické specifikace:

Provedení Single-mode fiber (SMF) / Multi-Mode fiber (MMF)
Kabeláž 1000BASE-LX/LH
Typ konektoru LC
Vlnová délka 1270 to 1355 nm
Rychlost přenosu 1 Gbps
Maximální vzdálenost 550m (MMF), 10 km (SMF)
Rozměry 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnost 75 g

Stránky produktu: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/product_data_sheet0900aecd8033f885.html
Seznam kompatibility: https://tmgmatrix.cisco.com/home

.
ParametryPorovnání
Typ příslušenství
Mini-GBIC (SFP) moduly

Cisco GLC-LH-SMD-RF, SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km, REFRESH

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Taran s.r.o.
17. listopadu 1047/10
77200 Olomouc
Česká Republika
IČO: 25836692
DIČ: CZ25836692
Další informace
Textové stránky